SALE OUT. SALE OUT. Midea | DAMAGED PACKAGING, USED, SCRATCHED CHARGING STATION
- TootjadMidea
- Mudel: I2ASO
- Saadavus: 1
-
31€
SALE OUT. SALE OUT. Midea | DAMAGED PACKAGING, USED, SCRATCHED CHARGING STATION
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 395.00 mm |
| Gross height (mm) | 153.00 mm |
| Gross weight | 4.80 kg |
| Gross width (mm) | 465.00 mm |
| Net weight | 3.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 31.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1700.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | Midea |
| SALE OUT. | Y, Y, Y |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING, USED, SCRATCHED CHARGING STATION |
| Tare weight (kg) | 1.80 kg |
| TI weight (kg) | 0.20 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: sale out sale out midea damaged packaging, used, scratched charging station, i2aso, midea, robottolmuimejad, kodutehnika




