SALE OUT. | Simfer | Hob | H3.020.DEISP | Induction | Number of burners/cooking zones 2 | Touch | Timer | Black | USED, DIRTY, S
- TootjadSimfer
- Mudel: H3.020.DEISPSO
- Saadavus: 1
-
127€
SALE OUT. | Simfer | Hob | H3.020.DEISP | Induction | Number of burners/cooking zones 2 | Touch | Timer | Black | USED, DIRTY, SCRATCHES ON THE TOP
| All | |
| Boost-funktsioon | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 570.00 mm |
| Gross height (mm) | 150.00 mm |
| Gross weight | 4.50 kg |
| Gross width (mm) | 350.00 mm |
| Jääksoojuse indikaator | Yes |
| Juhtimise paigutus | Front |
| Keeduala võimsus | 1.4 kW |
| Kontrolli tüüp | Touch |
| Laius | 30 cm |
| Lapselukk | Yes |
| Net weight | 4.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 58.00 pc(s) |
| Panni tuvastus | Yes |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Päritoluriik | Turkey |
| Pealispinna tüüp | Black glass |
| PET | 44 g |
| Plastic (No PET) | 227 g |
| Põleti-/küpsetusalade arv | 2 |
| Producer | Simfer |
| Producer product family | Hob |
| Producer product name | H3.020.DEISP |
| Saleout | USED, DIRTY, SCRATCHES ON THE TOP |
| Taimer | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Tavaline põleti-/küpsetusala | 1400 and 1850 (Booster) W |
| Tavasuuruses põleti/küpsetustsooni diameeter | 2 x 16 cm |
| Toiduvalmistamise ala diameeter | 160 mm |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Induction |
| Võimsusastete arv | 9 |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 22 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wok-põleti | No |
Sildid: sale out simfer hob h3020deisp induction number of burnerscooking zones 2 touch timer black used, dirty, s, h3020deispso, simfer, pliidiplaadid, kodutehnika





