SALE OUT. Tristar Pizza maker | PZ-2881 | Pizza maker | 1450 W | DAMAGED PACKAGING
- TootjadTristar
- Mudel: PZ-2881SO
- Saadavus: 1
-
40€
SALE OUT. Tristar Pizza maker | PZ-2881 | Pizza maker | 1450 W | DAMAGED PACKAGING
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 165.00 mm |
| Gross height (mm) | 373.00 mm |
| Gross weight | 3.30 kg |
| Gross width (mm) | 422.00 mm |
| Kaabli maksimaalne pikkus | 0.7 m |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Materjal | Main - Plastic |
| Muud funktsioonid | Diameter 30 cm |
| Net weight | 2.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 67.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 477.00 g |
| Plastic (No PET) | 15.00 g |
| Producer | Tristar |
| Producer product family | Pizza maker |
| Producer product name | PZ-2881 |
| Reguleeritav termostaat | Yes |
| SALE OUT. | y |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Sisuaken | No |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Pizza maker |
| Võimsus | 1450 W |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




