SALE OUT. Western Digital Purple WD64PURZ 6TB 3.5" 256MB SATAIII | Western Digital Hard Drive | Purple WD64PURZ | 5460 RPM | 600
- TootjadWestern Digital
- Mudel: WD64PURZSO
- Saadavus: 1
-
241€
SALE OUT. Western Digital Purple WD64PURZ 6TB 3.5" 256MB SATAIII | Western Digital Hard Drive | Purple WD64PURZ | 5460 RPM | 6000 GB | REFURBISHED
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross depth master carton | 490 mm |
| Gross height (mm) | 150.00 mm |
| Gross height master carton | 210 mm |
| Gross weight | 0.56 kg |
| Gross width (mm) | 23.00 mm |
| Gross width master carton | 270 mm |
| Kõvaketta kiirus | 5460 RPM |
| Kõvaketta liides | SATA |
| Kõvaketta suurus | 3.5 " |
| Maht | 6000 GB |
| Net weight | 0.55 kg |
| Net weight master carton | 11.42 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1773.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 9.00 g |
| Plastic (No PET) | 3.00 g |
| Producer | Western Digital |
| Producer product family | Hard Drive |
| Producer product name | Purple WD64PURZ |
| Saleout | REFURBISHED |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Tare weight master carton | 0.278 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 3 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

