SALE OUT. Xiaomi Mi Mop Essential Disposable Mop Pad | BHR4251TY | White | DAMAGED PACKAGING
- TootjadXiaomi
- Mudel: BHR4251TYSO
- Saadavus: 1
-
3€
SALE OUT. Xiaomi Mi Mop Essential Disposable Mop Pad | BHR4251TY | White | DAMAGED PACKAGING
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 20.00 mm |
| Gross depth master carton | 270 mm |
| Gross height (mm) | 10.00 mm |
| Gross height master carton | 345 mm |
| Gross weight | 0.09 kg |
| Gross width (mm) | 20.00 mm |
| Gross width master carton | 460 mm |
| Net weight | 0.06 kg |
| Net weight master carton | 5.18 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 11111.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 30.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product family | Mi Mop Essential Disposable Mop Pad |
| Producer product name | BHR4251TY |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Tare weight master carton | 0.428 kg |
| Toote värv | White |
| Ühilduvus | For Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 6 month(s) |
| WEEE tax | No |


