SALE OUT. Xiaomi Redmi Pad 2 Pro Keyboard US English | Tablet keyboard | Gray | DEMO
- TootjadXiaomi
- Mudel: BHR08KCGLSO
- Saadavus: 2
-
53€
SALE OUT. Xiaomi Redmi Pad 2 Pro Keyboard US English | Tablet keyboard | Gray | DEMO
| All | |
| Bluetooth | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 390.00 mm |
| Gross height (mm) | 30.00 mm |
| Gross weight | 0.30 kg |
| Gross width (mm) | 290.00 mm |
| Karbi tüüp | Tablet keyboard |
| Materjal | N/A |
| Net weight | 0.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 255.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product name | Redmi Pad 2 Pro Keyboard US English |
| SALE OUT. | Y |
| Saleout | DEMO |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Toote värv | Gray |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |



