Hikvision | NVR | DS-7608NXI-K1(D)/Alarm4+1 | 1
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 320.00 mm |
| Gross height (mm) | 48.00 mm |
| Gross weight | 1.25 kg |
| Gross width (mm) | 240.00 mm |
| Net weight | 1.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 469 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Producer | Hikvision |
| Producer product family | NVR |
| Producer product name | DS-7608NXI-K1(D)/Alarm4+1 |
| SATA-ühenduste arv | 1 |
| Tare weight (kg) | 0.25 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 6 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

