QNAP 2-Bay ARM TS-233 Up to 2 SATA 6Gb/s, 3Gb/s, Cortex-A55, Processor frequency 2.0 GHz, 2 GB, N/A, 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.2 Ty
- TootjadQNAP
- Mudel: TS-233
- Saadavus: 5
-
278€
QNAP 2-Bay ARM TS-233 Up to 2 SATA 6Gb/s, 3Gb/s, Cortex-A55, Processor frequency 2.0 GHz, 2 GB, N/A, 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.2 Type-A 1 x Gigabit Ethernet
| All | |
| 3,5" lahtrite arv | 2 |
| Bruto Sügavus (mm) | 265 mm |
| Brutokaal | 1.89 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 220 mm |
| Brutolaius (mm) | 100 mm |
| Draivilahtrid | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Garantii | 36 month(s) |
| Gross depth master carton | 550 mm |
| Gross height master carton | 245 mm |
| Gross width master carton | 430 mm |
| Keretüüp | Tower |
| Kogus pakendis | 8 pc(s) |
| Liides | 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.2 Type-A 1 x Gigabit Ethernet |
| Maht (m3) | 0.00583 m |
| Muud funktsioonid | Fan 1 x 80mm, 12VDC Power Supply Unit 65W Adapter, AC 100-240V |
| Net weight master carton | 15.12 kg |
| Netokaal | 1.695 kg |
| Paber/Papp | 195.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 223 g |
| Producer product family | 2-Bay ARM |
| Producer product name | TS-233 |
| Protsessori mudel | Cortex-A55 |
| Protsessori perekond | ARM 4-core |
| Protsessori sagedus | 2.0 GHz |
| Sisemälu tüüp | N/A |
| Sisemine RAM | 2 GB |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Taara kaal (kg) | 0.20 kg |
| Tare weight master carton | 0.985 kg |
| Toetatud ketaste arv | Up to 2 SATA 6Gb/s, 3Gb/s |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: qnap 2-bay arm ts-233 up to 2 sata 6gbs, 3gbs, cortex-a55, processor frequency 20 ghz, 2 gb, na, 2 x usb 20, 1 x usb 32 ty, ts-233, qnap, kettamassiivid





