QNAP Compact 1U short-depth rackmount 2.5GbE NAS | TS-433eU | Cortex-A55 | 4 GB
- TootjadQNAP
- Mudel: TS-433eU
- Saadavus: 3
-
657€
QNAP Compact 1U short-depth rackmount 2.5GbE NAS | TS-433eU | Cortex-A55 | 4 GB
| All | |
| Draivilahtrid | 4 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 300.00 mm |
| Gross height (mm) | 44.00 mm |
| Gross weight | 5.90 kg |
| Gross width (mm) | 440.00 mm |
| Keretüüp | Rack |
| Net weight | 4.01 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 149 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1314.00 g |
| Plastic (No PET) | 576.00 g |
| Producer | QNAP |
| Producer product family | Compact 1U short-depth rackmount 2.5GbE NAS |
| Producer product name | TS-433eU |
| Protsessori perekond | Cortex-A55 |
| Sisemine RAM | 4 GB |
| Tare weight (kg) | 1.89 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: qnap compact 1u short-depth rackmount 25gbe nas ts-433eu cortex-a55 4 gb, ts-433eu, qnap, kettamassiivid




