Synology | Tower NAS | DS2422+ | Up to 12 HDD/SSD Hot-Swap | AMD Ryzen | Ryzen V1500B Quad Core | Processor frequency 2.2 GHz |
- TootjadSynology
- Mudel: DS2422+
- Saadavus: 2
-
2 327€
Synology | Tower NAS | DS2422+ | Up to 12 HDD/SSD Hot-Swap | AMD Ryzen | Ryzen V1500B Quad Core | Processor frequency 2.2 GHz | 4 GB | DDR4
| All | |
| 3,5" lahtrite arv | 12 |
| Draivilahtrid | 12 |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 4 |
| Gross depth (mm) | 473 mm |
| Gross height (mm) | 422 mm |
| Gross weight | 12.6 kg |
| Gross width (mm) | 440 mm |
| Keretüüp | Tower |
| Liides | 4x1GbE, 2xUSB 3.2, 1xPCIe, 1xExpansion Port |
| Muud funktsioonid | Dual Fan |
| Net weight | 11.6 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 20 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 900.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | Synology |
| Producer product family | Tower NAS |
| Producer product name | DS2422+ |
| Protsessori mudel | Ryzen V1500B Quad Core |
| Protsessori perekond | AMD Ryzen |
| Protsessori sagedus | 2.2 GHz |
| RAID-tasemed | RAID 0,1,5,6,10,Hybrid |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Sisemine RAM | 4 GB |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Toetatud ketaste arv | Up to 12 HDD/SSD Hot-Swap |
| Volume (m3) | 0.08782664 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: synology tower nas ds2422 up to 12 hddssd hot-swap amd ryzen ryzen v1500b quad core processor frequency 22 ghz, ds2422, synology, kettamassiivid






