ADATA DashDrive UV240 64 GB USB 2.0 Black
| All | |
| Gross depth (mm) | 100 mm |
| Gross height (mm) | 45 mm |
| Gross weight | 0.02 kg |
| Gross width (mm) | 115 mm |
| Liidese tüüp | USB 2.0 |
| Maht | 64 GB |
| Materjal | Plastic |
| Net weight | 0.01 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 3339 pc(s) |
| Producer product name | DashDrive UV240 |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.0005175 m |
| Warranty | 60 month(s) |
Sildid: adata dashdrive uv240 64 gb usb 20 black, auv240-64g-rbk, adata, usb malupulgad



