ADATA | UV150 | 32 GB | USB 3.0 | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 101 mm |
| Gross height (mm) | 115 mm |
| Gross weight | 0.015 kg |
| Gross width (mm) | 13 mm |
| Isehäälestuv | Yes |
| Kaal | 9 g |
| Kõrgus | 1.1 cm |
| Kujutegur | Cap |
| Laius | 1.8 cm |
| Liidese tüüp | USB 3.0 |
| Maht | 32 GB |
| Materjal | Plastic |
| Minimaalsed süsteeminõuded | Windows XP/Vista/7/8 or later Mac OSX 10.5 or later Linux Kernel 2.6 or later |
| Mõõdud (l x s x k) | 58 x 18 x 10mm mm |
| Net weight | 0.007 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 11444 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Producer | ADATA |
| Producer product name | UV150 |
| Sertifikaat | CE / FCC / VCCI / BS |
| Sügavus | 5.8 cm |
| Tare weight (kg) | 0.008 kg |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | Yes |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Yes |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Yes |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | USB Dash Drive |
| Volume (m3) | 0.000150995 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: adata uv150 32 gb usb 30 black, auv150-32g-rbk, adata, usb malupulgad

