ADATA UV150 32 GB, USB 3.0, Red
| All | |
| Brutokaal | 0.02 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 60 month(s) |
| Gross depth (mm) | 113.00 mm |
| Gross depth master carton | 0.01 mm |
| Gross height (mm) | 10.00 mm |
| Gross height master carton | 0.01 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Gross width master carton | 0.01 mm |
| Isehäälestuv | Yes |
| Kaal | 9 g |
| Kõrgus | 1.1 cm |
| Kujutegur | Cap |
| Laius | 1.8 cm |
| Liidese tüüp | USB 3.0 |
| Maht | 32 GB |
| Materjal | Plastic |
| Minimaalsed süsteeminõuded | Windows XP/Vista/7/8 or later Mac OSX 10.5 or later Linux Kernel 2.6 or later |
| Mõõdud (l x s x k) | 58 x 18 x 10mm mm |
| Net weight master carton | 0.00 kg |
| Netokaal | 0.012 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Producer product name | UV150 |
| Sertifikaat | CE / FCC / VCCI / BS |
| Sügavus | 5.8 cm |
| Tare weight (kg) | 0.008 kg |
| Tare weight master carton | 0.00 kg |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | Yes |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Yes |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Yes |
| Toote värv | Red |
| Tüüp | USB Dash Drive |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: adata uv150 32 gb, usb 30, red, auv150-32g-rrd, adata, usb malupulgad



