ADATA UV210 64 GB, USB 2.0, Silver
| All | |
| Brutokaal | 0.022 kg |
| Garantii | 60 month(s) |
| Liidese tüüp | USB 2.0 |
| Maht | 64 GB |
| Materjal | Metal |
| Netokaal | 0.014 kg |
| Paber/Papp | 8 g |
| Palette Qty | 14311 pc(s) |
| Producer product name | UV210 |
| Toote värv | Silver |
| USB versioon | USB 2.0 |
| WEE klassifikatsioon | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: adata uv210 64 gb, usb 20, silver, auv210-64g-rgd, adata, usb malupulgad



