Kingston DataTraveler DT Micro Duo 3C 128 GB, USB Type-C and Type-A, Purple
- TootjadKingston
- Mudel: DTDUO3CG3/128GB
- Saadavus: 4
-
39€
Kingston DataTraveler DT Micro Duo 3C 128 GB, USB Type-C and Type-A, Purple
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 30.00 mm |
| Brutokaal | 0.02 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 10.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 20.00 mm |
| Garantii | 60 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Liidese tüüp | USB Type-C and Type-A |
| Maht | 128 GB |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Materjal | Metal |
| Netokaal | 0.01 kg |
| Paber/Papp | 8.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 2.00 g |
| Producer product family | DataTraveler |
| Producer product name | DT Micro Duo 3C |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.01 kg |
| Toote värv | Purple |
| WEE klassifikatsioon | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: kingston datatraveler dt micro duo 3c 128 gb, usb type-c and type-a, purple, dtduo3cg3128gb, kingston, usb malupulgad



