Kingston DataTraveler SE9 G3 64GB USB Flash Drive
- TootjadKingston
- Mudel: KE-U2X64-1AC
- Saadavus: 5
-
19€
Kingston DataTraveler SE9 G3 64GB USB Flash Drive
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 45.00 mm |
| Gross height (mm) | 10.00 mm |
| Gross weight | 0.06 kg |
| Gross width (mm) | 15.00 mm |
| Net weight | 0.01 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 16129 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Kingston |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: kingston datatraveler se9 g3 64gb usb flash drive, ke-u2x64-1ac, kingston, usb malupulgad

