Kingston USB Flash Drive DataTraveler Exodia 256 GB, USB 3.2 Gen 1, Black
- TootjadKingston
- Mudel: DTX/256GB
- Saadavus: 4
-
32€
Kingston USB Flash Drive DataTraveler Exodia 256 GB, USB 3.2 Gen 1, Black
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 40.00 mm |
| Brutokaal | 0.01 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 5.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 15.00 mm |
| Eritunnused | Cap protection |
| Garantii | 5 year(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Liidese tüüp | USB 3.2 Gen 1 |
| Maht | 256 GB |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Netokaal | 0.00 kg |
| Paber/Papp | 3.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 2.00 g |
| Producer product family | USB Flash Drive |
| Producer product name | DataTraveler Exodia |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.01 kg |
| Toote värv | Black |
| Ühilduvus | Windows 10, 8.1, 8, Mac OS (v.10.10.x +), Linux (v. 2.6.x +), Chrome OS |
| WEE klassifikatsioon | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: kingston usb flash drive datatraveler exodia 256 gb, usb 32 gen 1, black, dtx256gb, kingston, usb malupulgad




