Kingston USB Flash Drive DataTraveler Kyson 64 GB, USB 3.2 Gen 1, Black/Grey
- TootjadKingston
- Mudel: DTKN/64GB
- Saadavus: 4
-
18€
Kingston USB Flash Drive DataTraveler Kyson 64 GB, USB 3.2 Gen 1, Black/Grey
| All | |
| Brutokaal | 0.01 kg |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Durable and lightweight Storage on the go |
| Garantii | 60 month(s) |
| Gross depth (mm) | 40.00 mm |
| Gross height (mm) | 5.00 mm |
| Gross width (mm) | 15.00 mm |
| Liidese tüüp | USB 3.2 Gen 1 |
| Maht | 64 GB |
| Materjal | Metal |
| Netokaal | 0.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 3.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Producer product family | USB Flash Drive |
| Producer product name | DataTraveler Kyson |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Toote värv | Black/Grey |
| Ühilduvus | Windows 10, 8.1, 8, Mac OS (v.10.10.x +), Linux (v. 2.6.x +), Chrome OS |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: kingston usb flash drive datatraveler kyson 64 gb, usb 32 gen 1, blackgrey, dtkn64gb, kingston, usb malupulgad


