Samsung BAR Plus MUF-128BE3/APC 128 GB USB 3.1 Silver
- TootjadSamsung
- Mudel: MUF-128BE3/APC
- Saadavus: 5
-
43€
Samsung BAR Plus MUF-128BE3/APC 128 GB USB 3.1 Silver
| All | |
| Brutokaal | 0.024 kg |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Interface - USB 3.1 Gen 1 (backward compatible with USB 3.0/2.0) |
| Garantii | 60 month(s) |
| Gross depth (mm) | 15 mm |
| Gross height (mm) | 154 mm |
| Gross width (mm) | 103 mm |
| Liidese tüüp | USB 3.1 |
| Maht | 128 GB |
| Materjal | Metal |
| Netokaal | 0.012 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3631 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 7 g |
| PET | 7.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Producer product family | BAR Plus |
| Producer product name | MUF-128BE3/APC |
| Taara kaal (kg) | 0.012 kg |
| Toote värv | Silver |
| Volume (m3) | 0.00023793 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
Sildid: samsung bar plus muf-128be3apc 128 gb usb 31 silver, muf-128be3apc, samsung, usb malupulgad











