Samsung | BAR Plus | MUF-256BE3/APC | 256 GB | USB 3.1 | Silver
- TootjadSamsung
- Mudel: MUF-256BE3/APC
- Saadavus: 5
-
80€
Samsung | BAR Plus | MUF-256BE3/APC | 256 GB | USB 3.1 | Silver
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Interface - USB 3.1 Gen 1 (backward compatible with USB 3.0/2.0) |
| Gross depth (mm) | 13 mm |
| Gross height (mm) | 153 mm |
| Gross weight | 0.025 kg |
| Gross width (mm) | 102 mm |
| Liidese tüüp | USB 3.1 |
| Maht | 256 GB |
| Materjal | Metal |
| Net weight | 0.009 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4259 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 15 g |
| PET | 7.00 g |
| Plastic (No PET) | 1.00 g |
| Producer | Samsung |
| Producer product family | BAR Plus |
| Producer product name | MUF-256BE3/APC |
| Tare weight (kg) | 0.016 kg |
| Toote värv | Silver |
| Volume (m3) | 0.000202878 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: samsung bar plus muf-256be3apc 256 gb usb 31 silver, muf-256be3apc, samsung, usb malupulgad







