Silicon Power | Blaze B02 | 16 GB | USB 3.0 | Black
- TootjadSilicon Power
- Mudel: SP016GBUF3B02V1K
- Saadavus: 2
-
14€
Silicon Power | Blaze B02 | 16 GB | USB 3.0 | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 5 mm |
| Gross height (mm) | 125 mm |
| Gross weight | 0.014 kg |
| Gross width (mm) | 85.00 mm |
| Kaal | 8 g |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 C |
| Kõrgus | 8.1 cm |
| Kujutegur | Cap |
| Laius | 1.8 cm |
| Liidese tüüp | USB 3.0 |
| Maht | 16 GB |
| Materjal | Plastic |
| Mõõdud (l x s x k) | 60.6 x 18.0 x 8.1 mm mm |
| Net weight | 0.006 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 32527 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 8 g |
| Producer | Silicon Power |
| Producer product name | Blaze B02 |
| Sertifikaat | CE/FCC/BSMI/Green do |
| Sügavus | 6.06 cm |
| Tare weight (kg) | 0.008 kg |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | Yes |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Mac OS X 10.3 Panthe |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10 Education |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Flash drive |
| Ühilduvus | Windows 10/8.1/8/7/Vista/XP, Mac OS 10.3.x or later, Linux 2.6.x or later |
| USB versioon | 3.0 (3.1 Gen 1) |
| Volume (m3) | 0.000053125 m |
| Võtmehoidja | Yes |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: silicon power blaze b02 16 gb usb 30 black, sp016gbuf3b02v1k, silicon power, usb malupulgad

