Silicon Power Marvel M01 16 GB, USB 3.0, Blue
- TootjadSilicon Power
- Mudel: SP016GBUF3M01V1B
- Saadavus: 5
-
14€
Silicon Power Marvel M01 16 GB, USB 3.0, Blue
| All | |
| Brutokaal | 0.02 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 125.00 mm |
| Gross depth master carton | 175.00 mm |
| Gross height (mm) | 10.00 mm |
| Gross height master carton | 88.00 mm |
| Gross width (mm) | 85.00 mm |
| Gross width master carton | 127.00 mm |
| Kaal | 10 g |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 C |
| Kõrgus | 8.1 mm |
| Kujutegur | Cap |
| Laius | 1.8 cm |
| Liidese tüüp | USB 3.0 |
| Maht | 16 GB |
| Materjal | Plastic |
| Mõõdud (l x s x k) | 60.6 * 18.0 * 8.1mm mm |
| Muud funktsioonid | Color Blue |
| Net weight master carton | 0.30 kg |
| Netokaal | 0.01 kg |
| Packing quantity | 30.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 16.60 g |
| Producer product name | Marvel M01 |
| Sügavus | 6.06 cm |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Tare weight master carton | 0.25 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | Yes |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Mac OS X 10.3 Panthe |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 7 Home Premi |
| Toote värv | Blue |
| Tüüp | USB Flash |
| USB versioon | USB 3.0 |
| USB-port | USB 3.0 |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: silicon power marvel m01 16 gb, usb 30, blue, sp016gbuf3m01v1b, silicon power, usb malupulgad


