Silicon Power | Ultima U03 | 16 GB | USB 2.0 | Black
- TootjadSilicon Power
- Mudel: SP016GBUF2U03V1K
- Saadavus: 5
-
13€
Silicon Power | Ultima U03 | 16 GB | USB 2.0 | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 85 mm |
| Gross height (mm) | 125 mm |
| Gross weight | 0.015 kg |
| Gross width (mm) | 10 mm |
| Kaal | 13 g |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 C |
| Komplektis sisalduv tarkvara | SP Widget |
| Kõrgus | 8.6 cm |
| Kujutegur | Slide |
| Laius | 5.5 cm |
| Liidese tüüp | USB 2.0 |
| Maht | 16 GB |
| Materjal | Plastic |
| Mõõdud (l x s x k) | 55.0 mm x 20.0 mm x 8.6 mm mm |
| Muud funktsioonid | Luxurious diamond cut pattern, fashion style Special Cap-less Design with retractable USB connector LED indicates the usage status SP Widget free download provided |
| Net weight | 0.005 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 8132 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 9 g |
| Plastic (No PET) | 1 g |
| Producer | Silicon Power |
| Producer product name | Ultima U03 |
| Sertifikaat | CE, FCC |
| Sügavus | 2 cm |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | Yes |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Yes |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Yes |
| Toide USB kaudu | Yes |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | USB Flash |
| USB versioon | USB 2.0 & 1.1 compatible |
| USB-port | USB 2.0 & 1.1 compatible |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: silicon power ultima u03 16 gb usb 20 black, sp016gbuf2u03v1k, silicon power, usb malupulgad

