Silicon Power Ultima U05 32 GB, USB 2.0, Blue
- TootjadSilicon Power
- Mudel: SP032GBUF2U05V1D
- Saadavus: 5
-
13€
Silicon Power Ultima U05 32 GB, USB 2.0, Blue
| All | |
| Brutokaal | 0.0286 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 125.00 mm |
| Gross depth master carton | 175.00 mm |
| Gross height (mm) | 10.00 mm |
| Gross height master carton | 88.00 mm |
| Gross width (mm) | 85.00 mm |
| Gross width master carton | 128.00 mm |
| Isehäälestuv | Yes |
| Kaal | 9.2 g |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 C |
| Kõrgus | 1 cm |
| Kujutegur | Slide |
| Laius | 5.39 cm |
| Liidese tüüp | USB 2.0 |
| Maht | 32 GB |
| Materjal | Plastic |
| Mõõdud (l x s x k) | 53.9 x 20.0 x 10.0 mm mm |
| Muud funktsioonid | One-handed operation with the intelligent design of retractable USB connector. Special cap-less design, no more worries about the loss of drive caps. LED indicator, easier for users to recognize the transferring status. Matte surface, able to avoid scratc |
| Net weight master carton | 0.30 kg |
| Netokaal | 0.01 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 16.60 g |
| Producer product name | Ultima U05 |
| Sügavus | 2 cm |
| Tare weight (kg) | 0.0166 kg |
| Tare weight master carton | 0.28 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | Yes |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Mac OS X 10.3 Panthe |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 7 Home Basic |
| Toote värv | Blue |
| Tüüp | USB Flash Drive |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: silicon power ultima u05 32 gb, usb 20, blue, sp032gbuf2u05v1d, silicon power, usb malupulgad







