Silicon Power | Ultima U05 | 8 GB | USB 2.0 | Black
- TootjadSilicon Power
- Mudel: SP008GBUF2U05V1K
- Saadavus: 5
-
12€
Silicon Power | Ultima U05 | 8 GB | USB 2.0 | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 10 mm |
| Gross height (mm) | 125 mm |
| Gross weight | 0.018 kg |
| Gross width (mm) | 85.00 mm |
| Kaal | 9.2 g |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 C |
| Kõrgus | 5.39 cm |
| Kujutegur | Cap |
| Laius | 2 cm |
| Liidese tüüp | USB 2.0 |
| Maht | 8 GB |
| Materjal | Plastic |
| Mõõdud (l x s x k) | 53.9 x 20.0 x 10.0 mm mm |
| Muud funktsioonid | One-handed operation with the intelligent design of retractable USB connector. Special cap-less design, no more worries about the loss of drive caps. LED indicator, easier for users to recognize the transferring status. Matte surface, able to avoid scratc |
| Net weight | 0.008 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 8132 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 8 g |
| Plastic (No PET) | 2 g |
| Producer | Silicon Power |
| Producer product name | Ultima U05 |
| Sügavus | 1 cm |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | Yes |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Mac OS X 10.3 Panthe |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 7 Home Basic |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | USB Flash Drive |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |

