Silicon Power USB Flash Drive Blaze Series B07 32 GB Type-A USB 3.2 Gen 1 Black
- TootjadSilicon Power
- Mudel: SP032GBUF3B07V1K
- Saadavus: 5
-
15€
Silicon Power USB Flash Drive Blaze Series B07 32 GB Type-A USB 3.2 Gen 1 Black
| All | |
| Brutokaal | 0.016 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 10 mm |
| Gross depth master carton | 175.00 mm |
| Gross height (mm) | 125 mm |
| Gross height master carton | 88.00 mm |
| Gross width (mm) | 85 mm |
| Gross width master carton | 127.00 mm |
| Kaal | 7.9 g |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0-70 C |
| Liidese tüüp | Type-A USB 3.2 Gen 1 |
| Maht | 32 GB |
| Materjal | Plastic |
| Net weight master carton | 0.30 kg |
| Netokaal | 0.005 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 16264 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 18.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Producer product family | USB Flash Drive |
| Producer product name | Blaze Series B07 |
| Sertifikaat | CE, FCC, BSMI, UKCA, KC |
| Taara kaal (kg) | 0.011 kg |
| Tare weight master carton | 0.25 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | USB Flash |
| Ühilduvus | Windows 10/8.1/8/7/XP, Mac OS 10.3.X and above, Linux 2.6.X and above |
| USB-port | Type-A USB 3.2 Gen 1 (USB 3.1, USB 3.0, USB 2.0 compatible) |
| Volume (m3) | 0.00010625 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
Sildid: silicon power usb flash drive blaze series b07 32 gb type-a usb 32 gen 1 black, sp032gbuf3b07v1k, silicon power, usb malupulgad




