Portable Hard Drive | ARMOR A66 | 1000 GB | USB 3.2 Gen1 | Black
- TootjadSilicon Power
- Mudel: SP010TBPHD66SS3K
- Saadavus: 5
-
108€
Portable Hard Drive | ARMOR A66 | 1000 GB | USB 3.2 Gen1 | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 205.00 mm |
| Gross depth master carton | 455 mm |
| Gross height (mm) | 29.00 mm |
| Gross height master carton | 230 mm |
| Gross weight | 0.34 kg |
| Gross width (mm) | 132.00 mm |
| Gross width master carton | 325 mm |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5-55 C |
| Kõvakettamaht | 1000 GB |
| Liides | USB 3.2 Gen1 |
| Net weight | 0.24 kg |
| Net weight master carton | 7.9 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2202 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 80 g |
| PET | 12.00 g |
| Plastic (No PET) | 20 g |
| Producer | Silicon Power |
| Producer product family | Portable Hard Drive |
| Producer product name | ARMOR A66 |
| Tare weight (kg) | 0.1 kg |
| Tare weight master carton | 0.34 kg |
| Toote värv | Black |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Windows 11/10/8.1/8/7/Vista/XP 64-Bit, Mac OS 10.5.x, Linux 2.6.x |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: portable hard drive armor a66 1000 gb usb 32 gen1 black, sp010tbphd66ss3k, silicon power, valised salvestusseadmed








