Samsung MU-PE4T0S/EU Portable SSD T7 USB 3.2 4TB Black
- TootjadSamsung
- Mudel: MU-PE4T0S/EU
- Saadavus: 5
-
905€
Samsung MU-PE4T0S/EU Portable SSD T7 USB 3.2 4TB Black
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 100.00 mm |
| Brutokaal | 0.21 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 125.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 50.00 mm |
| Garantii | 36 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Netokaal | 0.14 kg |
| Paber/Papp | 50.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 22.00 g |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.07 kg |
| WEE klassifikatsioon | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: samsung mu-pe4t0seu portable ssd t7 usb 32 4tb black, mu-pe4t0seu, samsung, valised salvestusseadmed

