Samsung SSD | T7 Resurrected | 1000 GB | USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) | Silver
- TootjadSamsung
- Mudel: MU-PD1T0G/WW
- Saadavus: 5
-
272€
Samsung SSD | T7 Resurrected | 1000 GB | USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) | Silver
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 10.00 mm |
| Gross height (mm) | 57.00 mm |
| Gross weight | 0.12 kg |
| Gross width (mm) | 85.00 mm |
| Kõvakettamaht | 1000 GB |
| Liides | USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) |
| Net weight | 0.07 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 8197 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Samsung |
| Producer product family | SSD |
| Producer product name | T7 Resurrected |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Toote värv | Silver |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: samsung ssd t7 resurrected 1000 gb usb 32 gen 2 10 gbps silver, mu-pd1t0gww, samsung, valised salvestusseadmed




