Toshiba Canvio Flex 2.5" 1TB Specialty, Warm Silver
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 111.00 mm |
| Gross height (mm) | 141.00 mm |
| Gross weight | 0.26 kg |
| Gross width (mm) | 38.00 mm |
| Net weight | 0.15 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1453 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 12.00 g |
| Producer | Toshiba |
| Tare weight (kg) | 0.11 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: toshiba canvio flex 25, hdtx210escaa, toshiba, valised salvestusseadmed

