Toshiba Canvio Slim HDTD320EK3EA 2000 GB, 2.5 ", USB 3.2 Gen1, Black
- TootjadToshiba
- Mudel: HDTD320EK3EA
- Saadavus: 5
-
129€
Toshiba Canvio Slim HDTD320EK3EA 2000 GB, 2.5 ", USB 3.2 Gen1, Black
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 37 mm |
| Brutokaal | 0.241 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 144 mm |
| Brutolaius (mm) | 110 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 123 mm |
| Gross height master carton | 162 mm |
| Gross width master carton | 200 mm |
| Kogus pakendis | 5 pc(s) |
| Kõvaketta suurus | 2.5 " |
| Kõvakettamaht | 2000 GB |
| Liides | USB 3.2 Gen1 |
| Maht (m3) | 0.00058608 m |
| Net weight master carton | 1.205 kg |
| Netokaal | 0.148 kg |
| Paber/Papp | 93.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 37.50 g |
| Producer product family | Canvio Slim |
| Producer product name | HDTD320EK3EA |
| Seadme tüüp | Portable Hard Drive |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.09 kg |
| Tare weight master carton | 0.04 kg |
| Toote värv | Black |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: toshiba canvio slim hdtd320ek3ea 2000 gb, 25, usb 32 gen1, black, hdtd320ek3ea, toshiba, valised salvestusseadmed


