SALE OUT. Silicon Power HDD A60 | 2000 GB | 2.5 " | USB 3.2 Gen 1 | Black | DAMAGED PACKAGING
- TootjadSilicon Power
- Mudel: SP020TBPHDA60S3ASO
- Saadavus: 1
-
141€
SALE OUT. Silicon Power HDD A60 | 2000 GB | 2.5 " | USB 3.2 Gen 1 | Black | DAMAGED PACKAGING
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 201.00 mm |
| Gross height (mm) | 27.00 mm |
| Gross weight | 0.35 kg |
| Gross width (mm) | 131.00 mm |
| Kõvaketta suurus | 2.5 " |
| Kõvakettamaht | 2000 GB |
| Liides | USB 3.2 Gen 1 |
| Net weight | 0.28 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2316.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 25.00 g |
| Producer | Silicon Power |
| Producer product name | HDD A60 |
| SALE OUT. | Y |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Tare weight (kg) | 0.07 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |


