Samsung | Galaxy | S26+ S947 | Cobalt Violet | 6.7 " | Dynamic AMOLED 2X | 3120 x 1440 pixels | Internal RAM 12 GB | 256 GB | Du
- TootjadSamsung
- Mudel: SM-S26 Cobalt Violet 256
- Saadavus: 1
-
967€
Samsung | Galaxy | S26+ S947 | Cobalt Violet | 6.7 " | Dynamic AMOLED 2X | 3120 x 1440 pixels | Internal RAM 12 GB | 256 GB | Dual SIM | 3G | 4G | 5G | Main camera resolution 50 MP | Secondary camera resolution 12 MP | 4900 mAh
| All | |
| 3G | Yes |
| 4G | Yes |
| 5G | Yes |
| Aku mahutavus | 4900 mAh |
| Bluetooth | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraan | 3120 x 1440 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 6.7 " |
| Ekraani tüüp | Dynamic AMOLED 2X |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 45.00 mm |
| Gross height (mm) | 170.00 mm |
| Gross weight | 0.30 kg |
| Gross width (mm) | 85.00 mm |
| Net weight | 0.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2657 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Põhikaamera resolutsioon | 50 MP |
| Producer | Samsung |
| Producer product family | Galaxy |
| Producer product name | S26+ S947 |
| Sekundaarne kaamera | Yes |
| Sekundaarse kaamera resolutsioon | 12 MP |
| SIM-kaardi võimekus | Dual SIM |
| Sisemine mälumaht | 256 GB |
| Sisemine RAM | 12 GB |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.07 kg |
| Toote värv | Cobalt Violet |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |




