Samsung MU-PC1T0H/WW Portable SSD T7 USB 3.2 1TB Blue
- TootjadSamsung
- Mudel: MU-PC1T0H/WW
- Saadavus: 4
-
272€
Samsung MU-PC1T0H/WW Portable SSD T7 USB 3.2 1TB Blue
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 100.00 mm |
| Brutokaal | 0.11 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 125.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 52.00 mm |
| Garantii | 36 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Netokaal | 0.06 kg |
| Paber/Papp | 40.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 10.00 g |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.05 kg |
| WEE klassifikatsioon | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: samsung mu-pc1t0hww portable ssd t7 usb 32 1tb blue, mu-pc1t0hww, samsung, valised salvestusseadmed

