Schneider Electric APC Back-UPS | BX950MI | 950 VA | 520 W
- TootjadSchneider Electric
- Mudel: BX950MI
- Saadavus: 1
-
149€
Schneider Electric APC Back-UPS | BX950MI | 950 VA | 520 W
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Eritunnused | Compact size allows installation in a variety of environments AVR corrects voltage fluctuations to ensure reliable power supply LED display allows easy reading of device status and power conditions |
| Gross depth (mm) | 250.00 mm |
| Gross height (mm) | 430.00 mm |
| Gross weight | 6.60 kg |
| Gross width (mm) | 197.00 mm |
| Maht | 950 VA |
| Net weight | 6.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 82 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | Schneider Electric |
| Producer product family | APC Back-UPS |
| Producer product name | BX950MI |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Line-Interactive |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| TI weight (kg) | 2.59 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Võimsus | 520 W |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




