Schneider Electric APC Back-UPS Pro, tower, 230V, 8x IEC C13 outlets, AVR, LCD, user-replaceable battery | BR1300MI | 1300 VA |
- TootjadSchneider Electric
- Mudel: BR1300MI
- Saadavus: 1
-
426€
Schneider Electric APC Back-UPS Pro, tower, 230V, 8x IEC C13 outlets, AVR, LCD, user-replaceable battery | BR1300MI | 1300 VA | 780 W | 230 V
| All | |
| AC-sisendpinge | 230 V |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 382.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross weight | 11.85 kg |
| Gross width (mm) | 250.00 mm |
| Maht | 1300 VA |
| Net weight | 10.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 84 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1320.00 g |
| Plastic (No PET) | 330.00 g |
| Producer | Schneider Electric |
| Producer product family | APC Back-UPS Pro, tower, 230V, 8x IEC C13 outlets, AVR, LCD, user-replaceable battery |
| Producer product name | BR1300MI |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Line-Interactive |
| Tare weight (kg) | 1.65 kg |
| TI weight (kg) | 2.68 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Võimsus | 780 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |







