Schneider Electric APC Back-UPS Pro, Tower, 6x IEC C13 outlets, AVR, LCD, user-replaceable battery | BR900MI | 900 VA | 540 W |
- TootjadSchneider Electric
- Mudel: BR900MI
- Saadavus: 1
-
297€
Schneider Electric APC Back-UPS Pro, Tower, 6x IEC C13 outlets, AVR, LCD, user-replaceable battery | BR900MI | 900 VA | 540 W | 230 V
| All | |
| AC-adapteri sisendpinge | 230 V |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 440.00 mm |
| Gross height (mm) | 255.00 mm |
| Gross weight | 8.00 kg |
| Gross width (mm) | 143.00 mm |
| Maht | 900 VA |
| Net weight | 7.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 54 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | Schneider Electric |
| Producer product family | APC Back-UPS Pro, Tower, 6x IEC C13 outlets, AVR, LCD, user-replaceable battery |
| Producer product name | BR900MI |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Line-Interactive |
| Tare weight (kg) | 0.90 kg |
| TI weight (kg) | 3.00 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Võimsus | 540 W |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |












