Sennheiser Earpads with Foam Disk (1 pair) 050635 Black
- TootjadSennheiser
- Mudel: 050635
- Saadavus: 5
-
47€
Sennheiser Earpads with Foam Disk (1 pair) 050635 Black
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 110 mm |
| Brutokaal | 0.042 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 30 mm |
| Brutolaius (mm) | 175 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kandmisviis | N/A |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.0005775 m |
| Mürasummutus | No |
| Netokaal | 0.038 kg |
| Paber/Papp | 10.00 g |
| Pistmiku tüüp | N/A |
| Plastik (ilma PET-ita) | 10 g |
| Producer product family | Earpads with Foam Disk (1 pair) |
| Producer product name | 050635 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.004 kg |
| Toote värv | Black |
| Traadita ühendus | No |
| Ühilduvad tooted | HD 545, HD 545 II, HD 565, HD 565 II, HD 580, HD 580 Jubilee, HD 600, HD 650, HD 660 S, HD 660 S |
| USB-laadimise pesa | No |
| WEEE maks | No |
| Wireless | No |
Sildid: sennheiser earpads with foam disk 1 pair 050635 black, 050635, sennheiser, korvaklapid, korvaklapid ja mikrofonid

