Sennheiser | Headphones | HD 599 | Wired | Over-Ear | Ivory
- TootjadSennheiser
- Mudel: 506831
- Saadavus: 5
-
231€
Sennheiser | Headphones | HD 599 | Wired | Over-Ear | Ivory
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 205.00 mm |
| Gross depth master carton | 455 mm |
| Gross height (mm) | 240 mm |
| Gross height master carton | 295 mm |
| Gross weight | 0.788 kg |
| Gross width (mm) | 100 mm |
| Gross width master carton | 345 mm |
| Kaal | 250 g |
| Kandmisviis | Over-Ear |
| Mürasummutus | No |
| Muud funktsioonid | Sound pressure level 106dBSPL |
| Näivtakistus | 50 |
| Net weight | 0.538 kg |
| Net weight master carton | 4.728 kg |
| Packing quantity | 6 pc(s) |
| Palette Qty | 222 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Pistmiku tüüp | 3.5 mm |
| Plastic (No PET) | 50 g |
| Producer | Sennheiser |
| Producer product family | Headphones |
| Producer product name | HD 599 |
| Sagedusvahemik | 12-38500 Hz |
| Sisseehitatud mikrofon | No |
| Tare weight (kg) | 0.25 kg |
| Tare weight master carton | 0.787 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | 1 x 3 m cable/6.3 mm 1 x 1.2 m cable/3.5 mm 1 x 6.3 mm to 3.5 mm adaptor. |
| TI weight (kg) | 0.005 kg |
| Toote värv | Ivory |
| Traadita ühendus | No |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühenduse tüüp | Wired |
| USB-laadimise pesa | No |
| Volume (m3) | 0.00492 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wireless | No |
Sildid: sennheiser headphones hd 599 wired over-ear ivory, 506831, sennheiser, korvaklapid

