Sennheiser Wired Headphones HD 600 Over-ear, 3.5 mm, Steel Blue
- TootjadSennheiser
- Mudel: 508824
- Saadavus: 5
-
437€
Sennheiser Wired Headphones HD 600 Over-ear, 3.5 mm, Steel Blue
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 190 mm |
| Brutokaal | 0.543 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 245 mm |
| Brutolaius (mm) | 105 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Garantija | 24 |
| Gross depth master carton | 525 mm |
| Gross height master carton | 400 mm |
| Gross width master carton | 265 mm |
| Kaabli pikkus | 3 m |
| Kaal | 260 g |
| Kandmisviis | Over-ear |
| Kogus pakendis | 10 pc(s) |
| Kõrvaklappide tundlikkus | 97 dB |
| Maht (m3) | 0.00488775 m |
| Muud funktsioonid | Computer-based transducer optimization minimizes harmonic and intermodulation distortion Exclusive 42 mm driver and 38 mm diaphragm Specialized acoustic silk controls airflow Detachable OFC copper cable |
| Näivtakistus | 300 |
| Net weight master carton | 5.43 kg |
| Netokaal | 0.298 kg |
| Paber/Papp | 200.00 g |
| Palette Qty | 310 pc(s) |
| Pistmiku tüüp | 3.5 mm |
| Plastik (ilma PET-ita) | 45.00 g |
| Producer product family | Wired Headphones |
| Producer product name | HD 600 |
| Sagedusvahemik | 12-40500 Hz |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.25 kg |
| Tare weight master carton | 0.946 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | 1 x 6.3 mm headphone adapter plug |
| TI kaal (kg) | 0.01 kg |
| Toote värv | Steel Blue |
| Traadita ühendus | No |
| Type of battery | Accumulator |
| USB-laadimise pesa | No |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: sennheiser wired headphones hd 600 over-ear, 35 mm, steel blue, 508824, sennheiser, korvaklapid ja mikrofonid





