Sharp OSAKA Stereo Portable Digital Radio | DR-P540(GY) | USB port | Bluetooth | FM radio | Wireless connection
- TootjadSharp
- Mudel: DR-P540(GY)
- Saadavus: 1
-
95€
Sharp OSAKA Stereo Portable Digital Radio | DR-P540(GY) | USB port | Bluetooth | FM radio | Wireless connection
| All | |
| AUX-sisend | No |
| Bluetooth | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| FM-raadio | Yes |
| Gross depth (mm) | 115.00 mm |
| Gross height (mm) | 175.00 mm |
| Gross weight | 1.28 kg |
| Gross width (mm) | 245.00 mm |
| Net weight | 0.89 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 350 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 312.00 g |
| Plastic (No PET) | 78.00 g |
| Producer | Sharp |
| Producer product family | OSAKA Stereo Portable Digital Radio |
| Producer product name | DR-P540(GY) |
| Tare weight (kg) | 0.39 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Traadita ühendus | Yes |
| Type of battery | Accumulator |
| USB-port | Yes |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | No |











