Sharp | Tokyo Digital Radio | DR-P420(PK) | Bluetooth | Wireless connection | Portable | Pink
- TootjadSharp
- Mudel: DR-P420(PK)
- Saadavus: 5
-
42€
Sharp | Tokyo Digital Radio | DR-P420(PK) | Bluetooth | Wireless connection | Portable | Pink
| All | |
| Bluetooth | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 88.00 mm |
| Gross height (mm) | 120.00 mm |
| Gross weight | 0.90 kg |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| Kaasaskantav | Yes |
| Muud funktsioonid | 20 DAB+/DAB and 20 FM station memory Headphone jack for personal listening Auto tune/scan Dual alarm USB or Battery Powered |
| Net weight | 0.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 409 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 220.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Producer | Sharp |
| Producer product family | Tokyo Digital Radio |
| Producer product name | DR-P420(PK) |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| TI weight (kg) | 0.03 kg |
| Traadita ühendus | Yes |
| Type of battery | Accumulator |
| Värv | Pink |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |













