Sharp XL-B514(BK) TOKYO FM Hi-Fi Micro System, Black | Sharp
- TootjadSharp
- Mudel: XL-B514(BK)
- Saadavus: 5
-
95€
Sharp XL-B514(BK) TOKYO FM Hi-Fi Micro System, Black | Sharp
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 325.00 mm |
| Gross height (mm) | 260.00 mm |
| Gross weight | 4.80 kg |
| Gross width (mm) | 332.00 mm |
| Net weight | 1.13 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2936.00 g |
| Plastic (No PET) | 734.00 g |
| Producer | Sharp |
| Tare weight (kg) | 3.67 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: sharp xl-b514bk tokyo fm hi-fi micro system, black sharp, xl-b514bk, sharp, mikro-muusikakeskused













