Sharp XL-B520D(BK) Tokyo Hi-Fi Micro System 2.0, FM/DAB/DAB+/USB, CD, Bluetooth 5.0, Aux-in, Black
- TootjadSharp
- Mudel: XL-B520D(BK)
- Saadavus: 3
-
119€
Sharp XL-B520D(BK) Tokyo Hi-Fi Micro System 2.0, FM/DAB/DAB+/USB, CD, Bluetooth 5.0, Aux-in, Black
| All | |
| AUX-sisend | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Bruto Sügavus (mm) | 325.00 mm |
| Brutokaal | 4.80 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 250.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 332.00 mm |
| CD-mängija | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekvalaiser | Yes |
| FM-raadio | Yes |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kassetiseade | No |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.03 m |
| Muud funktsioonid | Tuner: DAB, DAB+, FM |
| Netokaal | 3.65 kg |
| Paber/Papp | 700.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 450.00 g |
| Producer product family | Tokyo Hi-Fi Micro System 2.0 |
| Producer product name | XL-B520D(BK) |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Sisseehitatud ekraan | Yes |
| Taara kaal (kg) | 1.15 kg |
| TI kaal (kg) | 0.03 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| USB-port | Yes |
| Värv | Black |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
| Wi-Fi | No |
Sildid: sharp xl-b520dbk tokyo hi-fi micro system 20, fmdabdabusb, cd, bluetooth 50, aux-in, black, xl-b520dbk, sharp, mikro-muusikakeskused








