SALE OUT. Sharp 40HA1205E 40" (101cm) Full HD TV | SALE OUT. Sharp 40HA1205E | 40 | FHD | Black | DAMAGED PACKAGING
- TootjadSharp
- Mudel: 40HA1205ESO
- Saadavus: 1
-
212€
SALE OUT. Sharp 40HA1205E 40" (101cm) Full HD TV | SALE OUT. Sharp 40HA1205E | 40 | FHD | Black | DAMAGED PACKAGING
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Connectivity | HDMI, USB |
| Digitaalsignaali formaadisüsteem | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Ekraan | 1920 x 1080 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 40 |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 101 cm |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 118.00 mm |
| Gross height (mm) | 570.00 mm |
| Gross weight | 7.80 kg |
| Gross width (mm) | 990.00 mm |
| HD tüüp | FHD |
| Net weight | 5.70 kg |
| Nutiteleri funktsioon | No |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 18.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1680.00 g |
| Plastic (No PET) | 420.00 g |
| Producer | Sharp |
| Producer product name | 40HA1205E |
| SALE OUT. | Y |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Tare weight (kg) | 2.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.07 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | No |



