Shure MV-ONE-Z6 Single-Channel Wireless Lavalier Microphone
- TootjadShure
- Mudel: MV-ONE-Z6
- Saadavus: 1
-
338€
Shure MV-ONE-Z6 Single-Channel Wireless Lavalier Microphone
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 95.00 mm |
| Gross height (mm) | 115.00 mm |
| Gross weight | 0.30 kg |
| Gross width (mm) | 67.00 mm |
| Net weight | 0.14 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 58.00 g |
| Producer | Shure |
| Tare weight (kg) | 0.16 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: shure mv-one-z6 single-channel wireless lavalier microphone, mv-one-z6, shure, korvaklapid ja mikrofonid

