Shure MVL Lavalier Microphone for Smartphone or Tablet
- TootjadShure
- Mudel: MVL-3.5MM
- Saadavus: 2
-
84€
Shure MVL Lavalier Microphone for Smartphone or Tablet
| All | |
| Brutokaal | 0.10 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 55.00 mm |
| Gross height (mm) | 55.00 mm |
| Gross width (mm) | 152.00 mm |
| Netokaal | 0.08 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 10.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: shure mvl lavalier microphone for smartphone or tablet, mvl-35mm, shure, mikrofonid, korvaklapid ja mikrofonid



