SILICON POWER 128GB Mobile Card TF_SDXC UHS-IU1A1, V10 Color, SR104, W/A
- TootjadSilicon Power
- Mudel: SP128GBSTXBV1V20SP
- Saadavus: 5
-
32€
SILICON POWER 128GB Mobile Card TF_SDXC UHS-IU1A1, V10 Color, SR104, W/A
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 15.00 mm |
| Brutokaal | 0.003 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 1.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 11.00 mm |
| Garantii | 60 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Netokaal | 0.001 kg |
| Palette Qty | 333333 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 2.00 g |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.00 kg |
| WEE klassifikatsioon | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: silicon power 128gb mobile card tfsdxc uhs-iu1a1, v10 color, sr104, wa, sp128gbstxbv1v20sp, silicon power, malukaardid

