Silicon Power Helios 101 16 GB, USB 2.0, Green
- TootjadSilicon Power
- Mudel: SP016GBUF2101V1N
- Saadavus: 5
-
12€
Silicon Power Helios 101 16 GB, USB 2.0, Green
| All | |
| Brutokaal | 0.02 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 125.00 mm |
| Gross depth master carton | 127.00 mm |
| Gross height (mm) | 10.00 mm |
| Gross height master carton | 88.00 mm |
| Gross width (mm) | 85.00 mm |
| Gross width master carton | 175.00 mm |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 85 C |
| Isehäälestuv | Yes |
| Kaal | 10 g |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 C |
| Kõrgus | 5.55 cm |
| Kujutegur | Cap |
| Laius | 1.9 cm |
| Liidese tüüp | USB 2.0 |
| Maht | 16 GB |
| Materjal | Aluminium |
| Minimaalsed süsteeminõuded | Windows 7, Windows Vista, WinXP, Win2000, Mac 10.3.X above, Linux 2.6.X above |
| Mõõdud (l x s x k) | 55.5 x 19.0 x 7.1 mm +/-0.3mm mm |
| Muud funktsioonid | * The state of art aluminum matt finish surface with anti-scratch, fingerprint free and trendy design* The chain-hook design as accessories or key-chains* True plug and play, no external power required* No driver needed except for Win 98/ 98SE (The driver |
| Net weight master carton | 0.35 kg |
| Netokaal | 0.01 kg |
| Nõutav USB | Yes |
| Packing quantity | 35.00 pc(s) |
| Pakendi tüüp | Blister |
| Paper/Pasteboard | 9 g |
| Plastic (No PET) | 1 g |
| Producer product name | Helios 101 |
| Sertifikaat | RoHS |
| Sügavus | 7.1 cm |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Tare weight master carton | 0.25 kg |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | Yes |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Mac OS X 10.3 Panthe |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 2000, Window |
| Toide USB kaudu | Yes |
| Toote värv | Green |
| Tüüp | USB Flash |
| USB versioon | Universal Serial Bus 1.1 & 2.0 compatible (USB) |
| USB-port | Universal Serial Bus 1.1 & 2.0 compatible (USB) |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: silicon power helios 101 16 gb, usb 20, green, sp016gbuf2101v1n, silicon power, usb malupulgad


