Silicon Power USB Flash Drive Marvel Series M02 32 GB, Type-A USB 3.2 Gen 1, Silver
- TootjadSilicon Power
- Mudel: SP032GBUF3M02V1S
- Saadavus: 5
-
16€
Silicon Power USB Flash Drive Marvel Series M02 32 GB, Type-A USB 3.2 Gen 1, Silver
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 10 mm |
| Brutokaal | 0.017 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 125 mm |
| Brutolaius (mm) | 85.00 mm |
| Garantii | 60 month(s) |
| Gross depth master carton | 175.00 mm |
| Gross height master carton | 88.00 mm |
| Gross width master carton | 127.00 mm |
| Kaal | 9.5 g |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0-70 C |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Liidese tüüp | Type-A USB 3.2 Gen 1 |
| Maht | 32 GB |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Materjal | Aluminum, plastic |
| Mõõdud (l x s x k) | 60.6 x 19.3 x 9.9 mm |
| Net weight master carton | 0.30 kg |
| Netokaal | 0.007 kg |
| Paber/Papp | 8.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 2.00 g |
| Producer product family | USB Flash Drive |
| Producer product name | Marvel Series M02 |
| Sertifikaat | CE, FCC, BSMI, UKCA, Green dot, WEEE, RoHS |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.01 kg |
| Tare weight master carton | 0.25 kg |
| Toote värv | Silver |
| Tüüp | USB Flash |
| Ühilduvus | Windows 10/8.1/8/7/XP, Mac OS 10.3.X and above, Linux 2.6.X and above |
| USB-port | Type-A USB 3.2 Gen 1 (USB 3.1, USB 3.0, USB 2.0 compatible) |
| WEE klassifikatsioon | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: silicon power usb flash drive marvel series m02 32 gb, type-a usb 32 gen 1, silver, sp032gbuf3m02v1s, silicon power, usb malupulgad

